24 listopada br. podczas wieczoru poetyckiego Renaty Morawskiej Kubiszówka wystawiła spektakl W MIŁOŚCI SENS. Scenariusz widowiska powstał na podstawie wierszy bohaterki wieczoru. Tekst, muzyka i taniec złożyły się na przepiękną opowieść o miłości, która motywuje nas do życia i pozwala podnieść się z największych porażek.

W spektaklu wyreżyserowanym przez Iwonę Kusak wystąpili instruktorzy oraz wychowankowie Kubiszówki: Joanna Jatkowska, Anna Majeranowska-Widomska, Krzysztof Majka, Agnieszka Bąk, Maja Marek, Katarzyna Gąsior, Katarzyna Skoczylas, Damian Wadas, Weronika Wojtyczka oraz Maja i Konrad Kucharscy.

Autorami muzyki wykorzystanej w spektaklu oraz oprawy muzycznej byli Joanna Jatkowska, Mateusz Widomski i Krzysztof Dziergas.

Prezentacje multimedialne do widowiska przygotował Łukasz Jatkowski.

Autorki choreografii do prezentacji tanecznych grup Art Dance Senior oraz Enigma to: Elżbieta Barwicka-Picheta i Sabina Gwizdała.

Elementem spektaklu były również improwizacje taneczne Magdaleny Jakubiec, Mai Marek oraz Damiana Wadasa.

W drugiej części spotkania Renata Morawska prezentowała swoje najnowsze utwory poetyckie. Wieczór zakończyły kuluarowe rozmowy o poezji i nie tylko!

Komentarze