„I love BB” – taki napis świetlny został uruchomiony w Mikołajki o godz. 10.00 na placu przez Galerią Sfera II, przy figurach Bolka i Lolka. Wysoka na 2,5 metra i szeroka na 7 metrów iluminacja będzie stanowić dodatkową świąteczną atrakcję, która, tak jak w wielu innych tego typu miejscach na świecie, ma szansę przyciągnąć uwagę mieszkańców i turystów.

Lokalna duma i sentyment do miasta – to wartości, które często napędzają nas do nowych działań i pomysłów. Tak jest także w przypadku tej wyjątkowej świątecznej dekoracji. W Polsce zaledwie kilka miast posiada podobne iluminacje – cieszymy się, że dzięki nam do tego grona dołącza dziś także Bielsko-Biała – komentuje inaugurację napisu Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. – Każdy, kto lubi podróżować, wie, że podobne atrakcje biją rekordy popularności w wielu miejscach na świecie. Jestem przekonana, że tak będzie i u nas. Że widok naszej dekoracji w niejednym mieszkańcu miasta wywoła nie tylko uśmiech, lecz także poczucie dumy.

Iluminację na Placu Bolka i Lolka będzie można oglądać do końca lutego 2018 r. W tym czasie każdy będzie mógł zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Galeria Sfera szykuje także kilka niespodzianek dla fanów nowej miejskiej atrakcji, o których będzie informować w kolejnych tygodniach.

Źródło: RedLuck Public Relations

 

Komentarze