Nauka-Innowacje-Biznes

termin: 04.12.2017 godz. 9:30
miejsce: start w Auditorium Maximum ATH (budynek L, I piętro). ATH ul. Willowa 2
wstęp: Do 30 listopada można zgłaszać udział w konferencji na adres: organizacja@ath.bielsko.pl lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.naukainnowacjebiznes.pl.​ Dla pierwszych zarejestrowanych 200 osób przewidziano pakiety konferencyjne.
kategoria: spotkania,inne


Rektor ATH prof. Jarosław Janicki serdecznie zaprasza na II edycję organizowanej przez Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej konferencji Nauka-Innowacje-Biznes.

Ideą konferencji jest inspirowanie lokalnego środowiska przedsiębiorców i naukowców do podejmowania wspólnych działań w perspektywie rozwoju innowacyjności oraz zwiększania efektywności wdrażania nowych technologii.

Jednym z partnerów konferencji jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W Konferencji wezmą udział: wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Piotr Dardziński, wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz oraz Tom Zia konsul ds. polityczno-ekonomicznych w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

Ciekawym punktem konferencji będzie wykład na temat Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań (TRIZ), który poprowadzi dr Siergiej Jatsunenko – radiofizyk, absolwent Narodowego Uniwersytetu w Dnieprze (dawny Dniepropietrowsk), konsultant naukowy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektów innowacyjnych i pragmatycznych innowacji na podstawie współczesnej Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań. Planowana jest także sesja poświęcona startupom i prezentacja innowacyjnego projektu studentów „Starter”.

Konferencja rozpocznie 4 grudnia się o godz. 9.30, w Auditorium Maximum ATH (budynek L, I piętro). Przed rozpoczęciem obrad, w Galerii Akademickiej ATH (budynek L, IV piętro) przewidziane jest krótkie spotkanie Rektora z głównymi gośćmi i prelegentami oraz przedstawicielami wiodących firm Bielska-Białej.

Atrakcje Konferencji:

– warsztaty dotyczące projektowania gier z firmą Sleepless Clinic

Virtual Reality – wyrób czekoladopodobny
– wykład i  prezentacja sprzętu VR
L 132 godz. 10.00 – 12.00

 – Jak nie projektować gier
 wykład +  prezentacja gier
L 132 godz. 13.00 – 15.00

Zapisy na stronie http://naukainnowacjebiznes.pl

 ilość miejsc ograniczona!

– Escape room – studenci ATH stworzą w Sali L315 pokój zagadek (escape room), z którego grupa 2-4 osób powinna wyjść w czasie 30 minut, rozwiązując zagadki logiczne i zręcznościowe

Escape room będzie dostępny dla studentów podczas Konferencja Nauka Innowacje Biznes od 4 do 6 grudnia w sali L315.

 loty wiatrakowcem lub ultralekkim śmigłowcem  – w godzinach 9.00 – 15.00, czas lotu 15 min., koszt: 200 zł od osoby

Wylot z Aeroklubu Bielsko-Bialskiego ul. Cieszyńska

Zapisy telefoniczne do 3 grudnia

Kontakt: Beata Znamirowska 661 081 888

Wojciech Lempart: 533 653 334

Szczegółowy program konferencji na stronie http://naukainnowacjebiznes.pl/

Do 30 listopada można zgłaszać udział w konferencji na adres: organizacja@ath.bielsko.pl lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.naukainnowacjebiznes.pl​  Dla pierwszych zarejestrowanych 200 osób przewidziano pakiety konferencyjne.

Źródło: ATH

Komentarze