Miłośnicy gier na konsolach z Bielska-Białej i okolicy założyli swoją grupę na portalu Facebook.

Gracze Konsolowi – Bielsko-Biała i okolice” to grupa, która skupia miłośników różnych konsol. Użytkownicy PlayStation,  Xbox czy Nintendo mogą się tutaj dzielić swoim doświadczeniem, wspólnie omawiać nowości, rozwiązywać problemy czy wspólnie pograć.

Grupa ma na celu zrzeszenie miłośników gier z Bielska i okolic. Jest otwarta –każdy może wstawiać posty na tematy, które go bezpośrednio interesują.

Założyciele grupy uznali, że gra z kimś z okolicy jest ciekawsza niż rywalizacja z anonimowymi użytkownikami gdzieś ze świata. Grupa ta ma być miejscem, gdzie osoby z Bielska-Białej i okolic mogą umawiać się na wspólne rozgrywki, omawiać je, cieszyć się czasem z niekoniecznie anonimowymi ludźmi.
Twórcy grupy już teraz myślą o takich akcjach jak wspólna kampania Bielsko vs reszta świata w Battlefield’a,  liga Bielskich graczy w FIFA.

Grupa może być też miejscem wymiany gier, zasięgnięcia porady czy podzielenia się uwagami o konsolach, grach, nowościach i planach. Po co przeszukiwać Internet skoro można zasięgnąć porady na miejscu.

Grupa dostępna jest tutaj.

Komentarze