Przedszkoliada 2017

termin: 12.11.2017 godz. 13:30
miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa, Bielsko-Biała, ul. Karbowa 26
kategoria: sport-rekreacja


Kiedy w 2013 roku Urząd Miejski w Bielsku-Białej po raz pierwszy zorganizował Przedszkoliadę, chyba nikt nie przypuszczał, że  stanie się ona jednym z najpopularniejszych wydarzeń sportowych dla maluchów w naszym mieście.

Impreza bardzo szybko zyskała ogromną popularność, a liczba uczestników systematycznie rosła. Pierwsza edycja Przedszkoliady zgromadziła 188 małych piłkarzy, ostatnia już 444 przedszkolaków z 36 przedszkoli.  Warto podkreślić, że do tej pory na murawach Stadionu Miejskiego i boiska „Na Górce” oraz parkiecie hali pod Dębowcem, w edycjach wiosennej i jesiennej,  łącznie zagrało 3 tys. maluchów!

12  listopada 2017 r.  o godz. 13:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej odbędzie się na jubileuszowa, dziesiąta już Przedszkoliada!

W zawodach organizowanych przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej we współpracy z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu oraz Football Academy udział wziąć może każde przedszkole. Nie ma znaczenia, czy placówka jest miejska czy prywatna, a także czy jest spoza terenu Gminy Bielsko-Biała.

Jak zgłosić się do gry?

Dyrekcje placówek otrzymały formularz zgłoszeniowy, przekazany przez organizatorów, którzy do 27 października 2017 r. czekają na mailowe potwierdzenie przez przedstawiciela przedszkola udziału reprezentacji placówki w turnieju.

Powyższą deklarację należy wysłać na adres: bielsko-biala@footballacademy.pl.

Każdy uczestnik zostanie nagrodzony pamiątkową koszulką i medalem, a każda drużyna otrzyma puchar. Wszyscy będą więc zwycięzcami.

Skoro Przedszkoliada obchodzi swój jubileusz, to nie może zabraknąć niespodzianek i atrakcji dla dzieci. Będą maskotki drużyn BKS Profi Credit , BBTS i TS Podbeskidzie, pokazy organizowane przez Oxford Kids, Fundację LUCE, KS Live oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami… również dla rodziców.

 

Opis organizatora

Komentarze