Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku

termin: 16.06.2017 - 31.08.2017 godz. -
miejsce: Szczyrk
wstęp: -
kategoria: konkursy,sport-rekreacja,inne


“Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku” to plenerowa gra miejska dla całej rodziny, której celem jest zachęcenie turystów do zwiedzania, spacerów oraz aktywnego spędzania czasu wolnego w Szczyrku i jego okolicach.

Zabawa opiera się na aktywności gracza, który spacerując natrafia na specjalnie oznaczone miejsca, biorące udział w zabawie.

✔️ Zabawa rozpocznie się od długiego weekendu Bożego Ciała i trwać będzie przez cały sezon – aż do wyczerpania puli nagród!

✔️ Każde odwiedziny w miejscach objętych akcją premiowane są naklejką o danej wartości punktowej. Zabawa polega na zebraniu określonej ilości naklejek (punktów), na których podstawie graczom przyznawane są nagrody gwarantowane.

✔️ Naklejki będzie można zdobyć m.in. w schroniskach górskich, odwiedzając atrakcje turystyczne, robiąc zdjęcia czy biorąc udział w imprezach, organizowanych na terenie miasta w sezonie letnim.

✔️ Gra miejska „Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku” oparta jest na sukcesie marki „Szczęśliwostki” – jednym z najbardziej pozytywnych fanpage’y na Facebooku i Instagramie.

Szczegóły na stronie:

http://lato.szczyrk.pl/szczesliwostki.html

 

Komentarze