Bielska Jesień 2017 – zgłoszenia artystów do 30 kwietnia

termin: 14.02.2017 - 30.04.2017 godz. -
miejsce: zgłoszenia online
wstęp: -
kategoria: inne


W niedzielę, 30 kwietnia br. mija termin przyjmowania zgłoszeń artystów do udziału w 43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017 organizowanego przez Galerię Bielską BWA w Bielsku-Białej.

Zgłoszenia dokonywane są wyłącznie online poprzez stronę internetową „Bielskiej Jesieni” –www.bielskajesien.pl

Na głównej stronie internetowej Bielskiej Jesieni – www.bielskajesien.pl znajduje się aktualny regulamin biennale i karta zgłoszenia – wraz z instrukcją umieszczania zgłoszenia online – a także terminarz konkursu, pula nagród i zasady głosowania internetowego.

Historia Bielskiej Jesieni liczy już 55 lat. Otwarta od dwóch edycji formuła konkursu przyciąga wielu artystów malarzy. Od 2013 roku o Grand Prix Bielskiej Jesieni mogą ubiegać się tak samo absolwenci wyższych szkół artystycznych, jak i osoby, które nie mają takiego wykształcenia, lecz wykazują się aktywnością twórczą i dorobkiem.

Wszystkie nadesłane prace, po raz trzeci w historii konkursu, będzie można oglądać w Galerii internetowej na stronie www.bielskajesien.pl
Od 1 czerwca poprzez stronę Galerii internetowej internauci mogą osobiście zagłosować na najciekawszego, ich zdaniem, artystę. Nazwisko zwycięzcy głosowania poznamy 20 września br. Laureatów regulaminowych nagród i wyróżnień, których wybierze jury powołane przez organizatora konkursu, poznamy 9 listopada br.

43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017 odbywa się pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze