Akademia rodziców

termin: 23.02.2018 godz. 18:00
miejsce: Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, Bielsko-Biała, ul. Słowackiego 17
wstęp: wolny
kategoria: spotkania,dobre jedzenie,inne


Akademia Rodziców to cykl spotkań dla rodziców, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat rozwoju dzieci oraz budowania z nimi relacji bliskości i porozumienia. Podczas spotkań będziemy poruszać zagadnienia z zakresu wychowania, edukacji, zdrowego stylu życia oraz twórczego spędzania wolnego czasu!

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych rodziców, dziadków, opiekunów z Bielska i okolic do współtworzenia naszej Akademii i zgłaszania tematów, którymi chcielibyście się zająć. Jeżeli znacie eksperta, który chciałby poprowadzić któreś ze spotkań, dajcie znać! Jeżeli sami jesteście ekspertami w temacie, który mógłby zainteresować Akademię Rodziców – skontaktujcie się z nami!

Na pierwsze spotkanie w ramach Akademii Rodziców pt. „Jakie słodycze dla dzieci” zapraszamy w piątek 23 lutego o godz. 18.00. Podczas wykładu będzie podejmowany temat zdrowego odżywiania, wpływu jedzenia słodyczy na zachowanie i rozwój dzieci. Zostaną również podane propozycje zdrowych przekąsek.

Spotkanie poprowadzi dietetyk Małgorzata Skrzypczak.

Wstęp wolny!

W trakcie każdej Akademii Rodziców nasi instruktorzy zapewniają bezpłatną opiekę nad maluchami w przyjaznym dla nich otoczeniu! Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu pod nr telefonu 338125886 lub mailowo kubiszowka@mdk.beskidy.pl

Komentarze