3. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją

termin: 03.12.2017 godz. 12:00
miejsce: Dolina Wapienicy, Bielsko-Biała
wstęp: bezpłatny - obowiązują zapisy
kategoria: sport-rekreacja


3 grudnia w Bielsku-Białej wystartuje 3. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją. Uczestnicy biegu pokonają sześciokilometrową trasę w wapienickim lesie. 

Chwilę wcześniej na mecie biegu odbędzie się przedstawienie Teatru Bajka pt. “Kot w butach”.

 

Po biegu WSZYSCY – ci biegający i ci, którym towarzyszy hasło „Nie biegam, bo …”, zaproszeni są na spotkanie z Mikołajem przy ognisku. Nie zabraknie zabaw i konkursów. Fundacja Nadzieja z Bielska-Białej ugości wszystkich pysznymi ciastami, chlebem ze smalcem, ogórkami kiszonymi, gorącymi napojami i kiełbaskami z ogniska.

Przy ognisku zostaną wręczone nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych zawodników w każdej z kategorii oraz nagrody specjalne dla najmłodszego uczestnika biegu, dla najstarszego uczestnika biegu i dla klasy szkolnej najliczniej reprezentowanej na biegu. Nagroda zostanie również przyznana za najciekawsze przebranie mikołajkowe – czekamy na mikołaje, elfy, renifery, gwiazdeczki i… 3 grudnia w Bielsku-Białej powstanie kraina Mikołaja!

Zapisać można się tutaj. Na 150 pierwszych zgłoszonych uczestników biegu czekają okolicznościowe koszulki, więc nie warto zwlekać ze zgłoszeniem. 

Biuro zawodów znajdować się będzie w białym namiocie na Parkingu Leśnym w Wapienicy i będzie czynne w dniu startu od godziny 10:30.

– Dotrzymaliśmy słowa danego podczas ubiegłorocznego Biegu Mikołajkowego z Nadzieją i w tym roku będzie elektroniczny pomiar czasu! – podkreśla organizator biegu.

Bieg został zorganizowany w ramach projektu „Nadzieja wyrusza w świat”, dofinansowanego ze środków Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej informacji o biegu na stronie nadzieja.bielsko.pl oraz na Facebooku.

image description

Opis organizatora 

Komentarze