Zapowiedzi spotkań piłkarskich Podbeskidzia, relacje pomeczowe, galerie zdjęć, informacje o klubie i jego zawodnikach, wywiady i konkursy – o taką ofertę nasz portal wzbogaci się na stałe. 

Chcemy żeby mecze piłkarskie były postrzegane jako atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną, na równi z wyjściem do kina, albo na koncert. Dzięki współpracy z portalem BB365.info mecze Podbeskidzia znajdą się w kalendarzu imprez kulturalnych i rozrywkowych naszego regionu. Liczymy, że w ten sposób dotrzemy do grona młodych ludzi, szukających atrakcyjnych wydarzeń – mówi Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia.

BB365.info Portal Czasu Wolnego od wielu lat opisuje wydarzenia kulturalne w regionie Podbeskidzia. – Nasza misja to docieranie z informacjami do wszystkich, zainteresowanych ciekawą rozrywką. Promujemy koncerty, imprezy, wydarzenia sportowe, zdrowy styl życia, kino oraz teatr. Chcemy, aby nasz portal był rzetelnym źródłem dla każdego, kto szuka atrakcji w regionie. Na liście naszych partnerów nie mogło zabraknąć klubu TS Podbeskidzie. Mamy przecież wspólny cel – promowanie regionu, w którym drzemie naprawdę duży potencjał – mówi Tomasz Wawak, redaktor naczelny portalu.

Informacji o klubie szukajcie pod adresem www.tspodbeskidzie.pl.

 

Komentarze