W niedzielny wieczór, dzięki porażce Gatty Active Zduńska Wola, BTS Rekord został mistrzem Polski w futsalu.

To niezwykle udany sezon dla piłkarzy halowych Rekordu. Po zdobyciu końcem kwietnia Pucharu Polski, teraz Rekordziści świętują obronę mistrzowskiego tytułu. Styl, w jakim tego dokonali, robi wrażenie. W dotychczasowych 24 spotkaniach Futsal Ekstraklasy piłkarze z Cygańskiego Lasu nie doznali żadnej porażki, a tylko raz – tydzień temu – zanotowali remis.

Trzeci w historii klubu tytuł mistrzów Polski fetowany będzie 25 maja. Tego dnia, o godz. 18.30, Rekordziści zagrają ostatni ligowy mecz sezonu – z Gattą Active Zduńska Wola.  Spotkanie rozegrane zostanie w hali „Pod Dębowcem” przy ul. Karbowej. Mecz będzie imprezą biletowaną, ale nieodpłatną! Same wejściówki dostępne będą w dniu meczu, w kasach biletowych przy wejściu do hali. Po spotkaniu odbędzie się ceremonia medalowa Mistrzostw Polski w futsalu w sezonie 2017/2018. Władze klubu zapewniają, że nie zabraknie także innych atrakcji.

Tych, którzy chcą obejrzeć w akcji świeżo upieczonych mistrzów Polski wcześniej, zapraszamy 14 maja do hali w Cygańskim Lesie. W meczu 25 kolejki Futsal Ekstraklasy przeciwnikiem Rekordu będzie Clearex Chorzów. Więcej informacji tutaj.

Radość Rekordu z mistrzowskiego tytułu w roku 2017. Foto: futsalekstraklasa.pl