Natalia Przybysz w Rudeboy’u

termin: 07.12.2017 godz. 19:00
miejsce: Rudeboy Club, Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 20
wstęp: 45 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu koncertu 
kontakt: rezerwacja: 513 726 630
kategoria: koncert


Stowarzyszenie Kulturalne SONATA wraz z bielską firmą IMGN.PRO, działające wspólnie pod szyldem IMGN.PRO Art Fest KOMBINAT zapraszają na koncert Natalii Przybysz, promujący album “Światło nocne” .

“Światło nocne” to już drugi album wyprodukowany przez Jurka Zagórskiego. Obok Zagórskiego, do kompozycji i brzmienia, które jest rozwinięciem i kontynuacją nagrodzonego dwoma Fryderykami “Prądu”, przyczynili się również muzycy – stały skład zespołu – Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert Zemler.

Płyta jest pełna osobistych i głębokich przeżyć. Piosenki pozostają jednak otwarte do interpretacji. Album zapowiadają dwa single – “Przez Sen”, o którym autorka opowiedziała w głośnym wywiadzie dla Wysokich Obcasów, zabierając w ten sposób głos w debacie dotyczącej praw kobiet w Polsce oraz „Światło nocne”- piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo.

Nowa płyta jest bardzo szczera, dosadna i sensualna. Od strony muzycznej zespół pozostaje wierny klasyce rocka i R&B lat ’60 i ’70, jednocześnie znajdując nowe konteksty, siłę i znaczenie grania we współczesności.


Źródło: Facebook

Komentarze