Łona i Webber & The Pimps w Mieście

termin: 17.11.2017 godz. 20:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: 35 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu
kategoria: koncert


Po świetnym, ubiegłorocznym występie Łony i Webbera w Bielsku-Białej, Klub Miasto ponownie zaprasza na koncert zespołu – tym razem w towarzystwie The Pimps!

Twórczość Łony i Webbera zdobywa uznanie najróżniejszych środowisk, czego dowód stanowią liczne nominacje i nagrody. Szczecinianie zostali wyróżnieni między innymi tytułem Artystów Roku przez portal Popkiller i magazyn Aktivist, zaś ich ostatnia płyta uplasowała się na wysokich miejscach w rankingach najlepszych wydawnictw, prowadzonych przez Politykę, Przekrój i Gazetę Wyborczą.

Niedawno minęło również okrągłe dziesięć lat od wydania płyty Koniec żartów – oficjalnego debiutu, który ukazał się nakładem Asfalt Records. Już przy okazji pierwszego albumu, środowisko fanów i krytyków muzycznych zwróciło uwagę na niebanalny styl Łony, przepełniony inteligentnym humorem oraz na produkcje Webbera, ze smakiem nawiązujące do klasycznej nowojorskiej stylistyki, jednocześnie swobodnie czerpiące z analogowej syntezy.

Łona od początku przyzwyczaja słuchacza do nietypowego charakteru swojej twórczości: poczynając od rozmowy telefonicznej z Bogiem, poprzez konwersację z cutami, aż do rapowania bez użycia polskich znaków.

Źródło: Facebook

Komentarze