LemON: „TU/Etiuda Zimowa”

termin: 30.11.2017 godz. 19:00
miejsce: Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki, Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 27
wstęp: 90 zł
kategoria: koncert


LemON w Bielsku-Białej. Koncert będzie częścią trasy „TU/Etiuda Zimowa”. W Domu Muzyki wystąpią w andrzejkowy wieczór – 30 listopada.

Po pełnych energii występach na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Europejski Stadion Kultury) i w największych klubach LemON rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze. Obok „TU” zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty „Etiuda Zimowa”!

Trasa „TU/Etiuda Zimowa” to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej, a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością.

Tylko na jesienno-zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się muzyką płynącą ze sceny. To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości LemON, a dla nowych słuchaczy okazja, aby przekonać się, z czego wynika jego fenomen.

Źródło: BCK

Komentarze