Lej Mi Pół i Pull The Wire w Rudeboyu

termin: 08.12.2017 godz. 19:00
miejsce: Rudeboy Club, Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 20
kategoria: koncert


Lej Mi Pół rusza w trasę “Wszystkiego Najlepszego Marian Tour”, Pull The Wire z kolei przyjedzie ze świeżutką płytą “Negatyw”, która w swoim zamyśle zaserwuje prawdziwie rock and rollowy miks skrajnych emocji – od dramatu do komedii poprzez śmiech, łzy, agresję, miłość, seks i używki.

W najbliższy piątek w bielskim klubie RudeBoy wystąpią zespoły Lej Mi Pół i Pull The Wire. Będzie to niezwykłe połączenie absurdalnego humoru z rasowym, punk-rockowym brzmieniem.

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie i takie, które reprezentują jakieś idee. Czasem sprzeczne, czasem nie, raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Takim zespołem z pewnością nie jest Lej Mi Pół. Ten plebejski tercet tworzy „muzykę” (choć w ich wypadku to zbyt szumne określenie), która niepodparta jest żadnymi ideami i wytycznymi. Co ich odróżnia, np. od Krzysztofa Krawczyka? Na pierwszy rzut ucha nic. A tak naprawdę jest takie coś, czego inni artyści nie mają. LMP to trzech gości, którzy nie mają żadnych zasad… choć nie do końca. Mają pewne zasady, ale nie dość że słabe, to jeszcze ich się nie trzymają. Pytacie czemu założyli zespół? Oni pytają po co pytacie. Absurdalne? Lej Mi Pół aktualnie odbywa trasę koncertową „Wszystkiego Najlepszego Marian Tour” i już w najbliższy piątek zaprezentuje się publiczności w swoim rodzimym mieście, czyli w Bielsku-Białej.

Natomiast Pull The Wire, to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie choć bez farmazonów i owijania w bawełnę, ale inteligentnie. Ich teksty mówią o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Na ich występie nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. To jak, piszesz się na taki wypad?

Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło: Rudeboy Club i Lej mi Pół

Komentarze