Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

termin: 26.04.2017 godz. 18:30
miejsce: Kino Helios, Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5
wstęp: wg cennika Kina Helios
kategoria: kino


Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i udaj się do kina Helios na kobiecy seans.  Tym razem wyświetlony zostanie film “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o kobietach, organizatorzy dobierają film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie. Dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem gwarantowany, a sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

  • Komedia
  • Czas trwania: 97 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Włochy [2016]
  • Premiera: 20.01.2017 (Polska)

Reżyseria: Paolo Genovese
Scenariusz: Paolo Genovese, Filippo Bologna, Paolo Costella, Paola Mammini, Rolando Ravello
Obsada: Alba Rohrwacher, Kasia Smutniak, Valerio Mastandrea

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.

Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

Komentarze