Beskidzki Topór

termin: 19.05.2018
miejsce: start: Andrychów, meta: Czarny Groń
kategoria: sport-rekreacja


19 maja organizatorzy Beskidzkiego Topora zapraszają na start trzeciej edycji biegu górskiego DrewHome Beskidzki Topór.

Na dzień dzisiejszy uczestnictwo w biegu potwierdziło już ponad 600 zawodników z kraju i zagranicy. Biegacze mają do wyboru jeden z czterech dystansów: Toporka czyli 25 km, Beskidzki Topór t.j. 43 km, dystans ultra – 73 km i nowość – tegoroczna Toporna Setka czyli 104 km. Wszystkie trasy poprowadzone są szlakami Beskidu Małego – ze startem w Andrychowie i metą w ośrodku Czarny Groń w Rzykach.

W ostatnich latach biegacze coraz częściej wybierają biegi górskie, zamiast monotonnego biegania po asfalcie w miastach. A DrewHome Beskidzki Topór to malownicze krajobrazy Beskidu, czyste górskie powietrze i samotna walka ze swoimi słabościami. Wychodząc na przeciw wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi, organizatorzy tak dopasowali limity czasowe, aby również osoby uprawiające Nordic Walking dotarły na metę mieszcząc się w wyznaczonym czasie.
Bez względu na to czy jesteście już wytrawnymi Ultrasami, czy też stawiacie pierwsze kroki w biegach górskich, na pewno znajdziecie dla siebie odpowiedni dystans na tegorocznej edycji imprezy.
Jeżeli jeszcze się wahacie, który dystans wybrać zapraszamy po więcej szczegółów na stronę www.beskidzkitopor.pl oraz na funpage’a Topora: https://www.facebook.com/beskidzkitopor/

Komentarze