Bielski Qubus Hotel obchodzi 5-lecie działalności. W piątkowy wieczór w jubileuszowym bankiecie udział wzięło 130 osób, przede wszystkim przedstawicieli biznesowych gości hotelu.

Na brak gości  Qubus Hotel nie może narzekać. Obłożenie hotelu jest naprawdę wysokie. W tygodniu coraz trudniej dostać u nas pokój, co potwierdza, że świadczymy usługi na wysokim poziomie i goście są z nich zadowoleni. – mówi Monika Łagoda, Dyrektor Qubus Hotel Bielsko-Biała. Hotel odwiedzają w większości goście biznesowi, w ostatnim czasie pojawiło się jednak także sporo turystów. Ten sektor mocno się rozwija, a my staramy się pozyskiwać kolejnych gości. Drzemie tutaj jeszcze ogromny potencjał, bo Bielsko-Biała to bardzo urokliwe miasto leżące przecież w sercu Beskidów – mówi Łagoda.

Przez 5 lat funkcjonowania Qubus Hotel Bielsko-Biała odwiedziło ponad 142 tysiące gości. Zarezerwowali oni w sumie ponad 117 tysięcy pokoi. Co ważne, odwiedzający hotel cenią sobie atmosferę tego miejsca i chętnie zostają tutaj dłużej. Pobyt jednego z gości trwał aż 88 dni, czyli prawie 3 miesiące.

Piątkowy bankiet zorganizowany został w części konferencyjnej hotelu. Na co dzień odbywają się tutaj przyjęcia okolicznościowe, bankiety, wesela, konferencje czy szkolenia. Z oferty tej korzysta coraz więcej miejscowych firm, niedawno przekroczyliśmy liczbę dwóch tysięcy zorganizowanych eventów – wylicza Dyrektor Łagoda.

Bankietowy poczęstunek przygotowali kucharze z restauracji 4Elements mieszczącej się na 4 piętrze hotelu. Goście chwalili zarówno smaczne jedzenie jak i sprawną, kulturalną obsługę. Restauracja podczas 5 lat swej działalności sprzedała prawie 42 tysiące dań. Do ich przygotowania zużyto 3,5 tony bekonu. Tyle waży 281 sztabek złota.

Jubileuszowy bankiet uświetnił występ duetu Delfina i Bartek, laureatów telewizyjnego Mam talent. Nie zabrakło także jubileuszowego tortu, którego pierwszą porcję podała Dyrektor Qubus Hotel Bielsko-Biała Monika Łagoda. Po okolicznościowych życzeniach oraz chóralnym Sto lat przyszedł czas na zabawę taneczną. Wraz z gośćmi bawili się także pracownicy hotelu. Wielu z nich związanych jest z bielskim Hotelem Qubus od momentu jego otwarcia. To wspaniali pracownicy, z sercem i pasją – chwali swój zespół Dyrektor Łagoda. My staramy się im odwdzięczyć jak najlepszymi warunkami pracy. Dzięki temu na lokalnym rynku pracy jesteśmy cenionym pracodawcą.

Artykuł sponsorowany

 

Komentarze