W 13 minucie do dośrodkowania z rzutu rożnego wyskoczył Michał Stasiak i dał prowadzenie Miedzi. Ale już 5 minut później w polu karnym piłkę przyjął Michał Janota, który potężnym strzałem wyrównał wynik.

Walka o przewagę trwała do 79 minuty, kiedy wpuszczony na boisko 2 minuty wcześniej Szymon Lewicki, skierował piłkę głową do siatki Miedzi i dał bielszczanom upragnione zwycięstwo.

– Na początek chcę pogratulować drużynie, bo pokazała wysokie morale, chęć do walki i poświęcenia w tak trudnym meczu, z wymagającym rywalem. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie, byliśmy lepszym zespołem. W drugiej połowie co prawda był taki moment kiedy to przeciwnik przejął inicjatywę, ale nie jest możliwe aby przez całe 90 minut dominować i nie popełniać błędów. Patrząc na całe spotkanie uważam, że zagraliśmy mądrze i jestem bardzo zadowolony z trzech punktów. Nie wiadomo jak potoczyłby się ten mecz gdyby odbywał się w innych warunkach, ponieważ oba zespoły lubią grać piłką. Jeszcze raz gratuluję mojej drużynie – mówił po meczu trener TSP Jan Kocian.

Zdjęcia: tspodbeskidzie.pl

Komentarze