Żywiec z pasją – Finał

termin: 29.04.2017
miejsce: Piwiarnia Żywiecka, Żywiec, ul. Browarna 88
wstęp: Wstęp wolny, ale obowiązkowe pozytywne nastawienie :-)
kategoria: inne


Tomasz Budzyński (Armia, 2Tm2,3), ANTIcuerpo, Profesjonalny gracz FIFA, tatuatorzy podczas akcji, motocykliści to wszystko 29 kwietnia w Piwiarni Żywieckiej i nie tylko.

29 kwietnia to święto dla wszystkich tych, którzy mają pasję i mają ochotę się nią podzielić, nią pozarażać lub zwyczajnie, doładować rozmowami z pozytywnymi ludźmi.  Dzień z pasją zacznie się od gry miejskiej, a o godz. 15.00  rozpocznie się przejazd motocyklistów i fiatów 126p tuż z placu między zamkami. Wszyscy spotkamy się w Piwiarni Żywieckiej, gdzie będzie można poznać i porozmawiać m.in. z Łukaszem Kamińskim -profesjonalnym graczem FIFA, zakontraktowanym  e-zawodnikiem, i zmierzyć się z nim w kilkuminutowym meczu, a także podpatrzeć tatuatorów podczas ich pracy –  Grzegorz Bazyl Bazyliński i Maciej Żuku Żukowski w akcji. Fani motorów będą mogli porozmawiać również z twórcą Muzeum Motóra w Korbielowie.

Dzień pasji nie może się odbyć bez pasji do muzyki i tą część o godz. 18.00 otworzy zespół ANTIcuerpo, który w swojej muzyce nawiązuje do bogatej tradycji ciężkiego, gitarowego grania. Zespół niedawno wystąpił podczas ORLEN Warsaw Festiwal.

Imprezę zakończy koncert Tomasz Budzyńskiego, charyzmatycznego wokalisty, który zadebiutował z zespołem Siekiera w 1984 roku, obecnie jest liderem zespołu Armia, a tym razem podzieli się swoim solowym projektem i … drugą pasją: do malarstwa.

Impreza jest podsumowaniem spotkań z pasją, które były organizowane przez ostatnie miesiące w różnych miejscach na Żywiecczyźnie. Bohaterami tych spotkań są osoby, których pasja stała się ich sposobem na życie, często zawodowe. Cała akcja jest organizowana w ramach Programu Żywiec z pasją,  którego częścią jest Program Stypendialny dedykowany osobom chcącym rozwijać swoje talenty. Do korzystania z programu stypendialnego, rokrocznie, zaprasza Żywiecka Fundacja Rozwoju, która przez ostatnie dwa lata, wsparła finansowo i merytorycznie ósemkę młodych osób z Żywiecczyzny.

Rozkład dnia wygląda następująco:

  • 14.00 Gra Miejska “Żywiec z pasją”- Rynek
  • 15.00 Przejazd z pasją: Fiaty 126 P i motocykle – plac miedzy zamkami
  • 16:00 Tatuaż live: Grzegorz Bazyl Bazyliński i Maciej Żuku Żukowski
  • 16.00 Animacje dla dzieci z Przedszkolem Ciuchcia
  • 16.00 Planszomania – gry planszowe
  • 16:00 O Muzeum Motóra
  • 17:00 FIFA i Łukasz Kamiński – spotkanie i rozgrywki
  • 18:00 ANTIcuerpo – koncert
  • 20:00 Tomasz Budzyński – koncert

Wstęp wolny, ale obowiązkowe pozytywne nastawienie 🙂

“Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. www.fundusz.grupazywiec.pl”

Komentarze