Zimowe Miasteczko Milka w Szczyrku

termin: 10.02.2018 - 11.02.2018
miejsce: Beskid Sport Arena w Szczyrku
wstęp: wolny
kategoria: sport-rekreacja,inne


Zimowe Miasteczko Milka odwiedzi ze swoimi zimowymi atrakcjami Szczyrk! Już w najbliższy weekend 10-11 lutego br. zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia fioletowego miasteczka Milkina terenie Beskid Sport Arena w Szczyrku. Podczas tej najsłodszej zimowej imprezy czeka Was mnóstwo zabawy i wrażeń, a przy okazji będziecie mogli sobie przypomnieć zasady bezpiecznego korzystania ze stoków.

Zimowe Miasteczka to idealne miejsce zarówno dla singli, grup przyjaciół, jak i dla całych rodzin. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Milka, szerząc ideę delikatności, przygotowała niesamowite atrakcje dla wszystkich miłośników górskiego szaleństwa. Dbając o bezpieczeństwo przypomnimy, jak ważny na stokach jest nie tylko sprzęt i umiejętności, ale także odpowiednie przygotowanie do zabawy. Dlatego przed wejściem na stok Milka przygotowała miejsce na rozgrzewkę, z profesjonalnymi trenerami i instruktorami. Rozgrzejemy Was także przy Milkowych barach, gdzie na wszystkich gości czekać będzie słodka, gorąca czekolada. Przygotowani fizycznie i rozgrzani czekoladą goście będą mieli możliwość darmowego wypożyczenia sportowej kamery GO PRO Hero, która uwieczni każdy spektakularny zjazd, a nagranie na płycie DVD przez lata stanowić będzie wyjątkową pamiątkę. To jednak nie koniec technologicznych atrakcji w Zimowych Miasteczkach Milki. Wykorzystując Wirtualną Rzeczywistość przeniesiemy gości w świat skoków narciarskich. Każdy będzie mógł poczuć się jak reprezentant Polski! Fioletowa krowa pamięta też o najmłodszych. Czekać na nich będą atrakcyjne gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Moc atrakcji potrafi nieźle zmęczyć każdego. Doładujecie swoje akumulatory w strefie relaksu. Wygodne leżaki i muzyka na żywo pozwolą gościom na zebranie sił przed kolejną rundą na stoku!

Milka chce też podkreślić, że zimowe zabawy na stoku muszą być bezpieczne. Właśnie w tym celu w Zimowym Miasteczku promowane będą zasady wzajemnej uprzejmości, uśmiechu i bezpiecznego korzystania ze stoku. Narciarzom, snowboardzistom i saneczkarzom przypominać będziemy o narciarskim dekalogu FIS (Międzynarodowej Federacji Narciarskiej).

Zapraszamy na stok w Szczyrku w weekend 10-11 lutego – nie może Cię zabraknąć w fioletowym, Zimowym Miasteczku Milka! Jeśli nie możesz spotkać się z nami w tym terminie – nic straconego. Zimowe Miasteczka odwiedzą jeszcze Istebną (17-18.02) oraz Białkę Tatrzańską (24-25.02).

Zachęcam do publikacji załączonych materiałów. W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Komentarze