Zbieramy kilometry dla młodych narciarzy

termin: 03.07.2017 - 15.09.2017
miejsce: Bielsko-Biała
kategoria: sport-rekreacja


Do 15 września potrwa akcja społeczna, promująca aktywizację sportową i zaangażowanie społeczne Polaków. Zapraszamy bielszczan do przystąpienia do drużyny rowerzystów Klubu Sportowego LIVE, która wspólnie będzie wykręcać jak największą liczbę kilometrów. Rywalizację wygra drużyna, której zawodnicy przejadą w okresie wakacyjnym najwięcej kilometrów. Bielska drużyna będzie zdobywać kilometry, aby zakupić busa, którym młodzi narciarze będą mogli przemieszczać się na treningi. Już teraz bielska drużyna myśli o zimie promując narciarstwo alpejskie, które w naszym regionie przeżywa prawdziwy renesans.

Akcja jest promocją aktywności fizycznej – jeździmy dla zdrowia i przyjemności – ale to nie wszystko! Oprócz rywalizacji poszczególnych organizacji, rowerzyści z drużyny KS LIVE rywalizują również między sobą. Osoba, która wykręci największą liczbę kilometrów w ramach drużyny w okresie od 3 lica do 15 września otrzyma bowiem wyjątkowy plecak SLYTECH pro nobound 25, o minimalnej wartości detalicznej 750 złotych brutto. Zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie premiowane będzie natomiast odpowiednio 10 i 5 godzinnym kursem nauki jazdy na nartach na stoku Dębowca. Osobną kategorię tworzyć będą użytkownicy Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerów Miejskich BBBike w Bielsku-Białej. Osoba, która w okresie od 3 lipca do 15 września spędzi na rowerze miejskim największą liczbę godzin otrzyma wyjątkowy plecak rowerowy EVOC CC 16.

Jak przystąpić do akcji?

Należy zapoznać się z ogólnymi warunkami, które dostępne są tutaj, następnie zarejestrować się na stronie akcji na endomondo.pl, by pobrać specjalną aplikację, która sumować będzie przejechane kilometry.

W projekcie bierze udział 50 organizacji pozarządowych, które z sukcesem przebrnęły przez sito na etapie eliminacji. Pomóżmy bielskiej drużynie w zdobyciu największej ilości kilometrów!

 

Komentarze