X Festiwal Górski Adrenalinium

termin: 19.10.2017 - 22.10.2017
miejsce: Kino Janosik, Żywiec, ul. Sobieskiego 1
kategoria: koncert,kino,spotkania,inne


Festiwal Górski Adrenalinium obchodzi w tym roku swój jubileusz!

Od dziesięciu lat  Festiwal Górski Adrenalinium dostarcza publiczności niesamowitych wrażeń i stwarza sposobność do spotkania znanych himalaistów, podróżników, obejrzenia najlepszych filmów z adrenaliną, górami i podróżami w temacie oraz spędzania ciekawie czasu w przestrzeni festiwalowej.

Podczas tej szczególnej edycji w programie spotkania z Gosią Wojtaczko, Marysią Dydycz, Agnieszką Dziadek, Kubą Rybickim, Krzysztofem Starnawskim, Januszem Gołębiem i Adamem Bieleckim oraz kilkanaście godzin filmów konkursowych i pozakonkursowych.

Po raz pierwszy wśród filmów pojawią się również propozycje dla młodych widzów, czyli świetnie zrealizowane filmy przyrodnicze produkcji BBC Earth. Przestrzeń festiwalowa to również wydarzenia poza – kinowe, a wśród nich gra miejska, warsztaty dla dzieci (bębniarskie, recyclingowe, piszczałkowe i wiele innych), koncerty: Fundacji Braci Golec, ANTIcuerpo i Dikandy, wystawa prac konkursowych oraz szczególny antysmogowy panel ekspercki.


Festiwal Górski Adrenalinium co roku zmienia, poszerza, rozwija swoją formułę, ale jedno z pewnością pozostaje niezmienne od tych kilku lat: pozytywna atmosfera i klimat, którego można doświadczyć.

Wszystkich zainteresowanych tym doświadczeniem zapraszamy na stronę adrenalinium.pl

Opis organizatora

 

Komentarze