Wyniki losowania półfinałowych par Ligi Mistrzów są już znane!

termin: 12.05.2017 - 03.06.2017
kategoria: sport-rekreacja


Gratka dla fanów piłki nożnej i nie tylko. Wiemy już kto zmierzy się ze sobą w meczach półfinałowych.

Starcie prosto z gorącej Hiszpanii, Real Madryt kontra Atletico Madryt! Mecze odbędą się 2 i 10 maja 2017 o godzinie 20:45.

Francuski AS Monaco zmierzy się z Włoskim Juventus’em! Mecze odbędą się 3 i 9 maja 2017 o godzinie 20:45.

Wszystkie drużyny mogą pochwalić się znakomitym sezonem i genialną formą. Wszystkie rozegrane przez nie do tej pory mecze były na najwyższym poziomie. Przykładowo hiszpański Real Madryt, w ćwierćfinałach, zwyciężył dwukrotnie z niemieckim Bayern’em Monachium. Każdy skład ma w zanadrzu wiele ukrytych taktyk i z pewnością będzie chciał zaskoczyć nimi przeciwników.

Hiszpańskie grupy, trenowane przez Zinedine Zidane i Diego Simone, mają niezwykle wyrównane szanse na walkę w najważniejszym meczu i otrzymanie pucharu. Pochwalić się mogą niezwykłymi graczami, takimi jak Griezzman i Ronaldo. Będzie to już kolejne ich spotkanie w Lidze Mistrzów, po zeszłorocznym meczu finałowym, wygranym przez Real w rzutach karnych.

Na boisku zaciętą grę będą toczyły również składy z Francji i północno-wschodnich Włoch. Większość komentujących skłania się w tym wypadku do wygranej drużyny z Turynu, nie należy jednak lekceważyć woli wali ich przeciwników. Wszystko może się zdarzyć i zmienić aż do ostatniej sekundy meczu!

Najważniejsza część Champions League czyli finał tego niesamowitego wydarzenia, odbędzie się 3 czerwca o godzinie 20:45. W tym roku, na stadionie Millenium w walijskiej stolicy – Cardiff.

Zachęcamy do śledzenia zmagań za pomocą tekstowych transmisji, które znaleźć będzie można na Facebook’u LvBet, a także profilu ŁączyNasPasja.pl – sytuacja z boiska będzie przekazywana tam na bieżąco. Jeśli wolimy oglądać mecze przed telewizorem, możemy włączyć Canal+ lub TVP1.

Finał tego niesamowitego wydarzenia odbędzie się 3 czerwca o godzinie 20:45. W tym roku, na stadionie Millenium w walijskiej stolicy – Cardiff.

Artykuł sponsorowany

Komentarze