Warsztaty Ozdób Świątecznych

termin: 13.12.2017 godz. 15:00
miejsce: Centrum Informacji i Pomocy „Dla Ciebie”, Bielsko-Biała, ul. Jutrzenki 22
wstęp: wolny
kategoria: inne


Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany i Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany” zapraszają mieszkańców osiedla Złote Łany na Warsztaty Ozdób Świątecznych.

Każdy uczestnik będzie mógł przy pomocy pań z koła „Świat robótek ręcznych” wykonać dekoracje z materiałów naturalnych, wstążek, papieru i sznurka. Własnoręcznie wykonane ozdoby będą oryginalną i niepowtarzalną dekoracją świąteczną.

Przekonaj się, co pięknego można stworzyć ze skórek pomarańczy, patyków i szyszek.

Bardzo ważna jest kreatywność w tworzeniu – ważne, aby uczestnicy warsztatów inspirowali się wzajemnie, niebanalnie i pomysłowo tworząc z tanich, prostych materiałów, łatwo dostępnych w każdym domu, piękne przedmioty dekoracyjne.

Będzie również okazja do zapoznania się ze sztuką szydełkowania i haftowania.

Uwaga!

Co tydzień w siedzibie Centrum Informacji i Pomocy „Dla Ciebie” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” odbywają się zajęcia koła hobbystycznego dla Seniorek –  „Świat robótek ręcznych”. Między godziną 14:00 a 17:00 spotykają się tam miłośniczki rękodzieła, spędzając razem czas, dzieląc się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami.

Piękne, niepowtarzalne prace Seniorek będzie można zakupić podczas Pikniku Organizacji Pozarządowych w Gemini Parku, 16 grudnia w godzinach 12:00 – 20:00.

Opis organizatora

 

Komentarze