Warsztaty z Ewą Foley

termin: 19.03.2017 godz. 10:00
miejsce: Hotel Qubus, Galeria Sfera, Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5
wstęp: 250 zł
kategoria: spotkania


Poczucie własnej wartości i jego rola w naszym codziennym życiu, to tematyka kolejnego warsztatu Ewy Foley, który odbędzie się już 19 marca w Bielsku-Białej. Ekskluzywny coaching poprowadzi znana na całym świecie mentorka.

Spotkanie z nią to niezwykłe wydarzenie zarówno dla osób, którym nie jest obca ścieżka rozwoju duchowego, jak i tych, które dopiero chcą na nią wstąpić. Najważniejsze przesłanie, jakie tym razem chce nam przekazać trenerka, brzmi: W każdej chwili możesz zacząć od nowa. Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe życie. – Jeśli czujesz, że w życiu jest Ci źle i chcesz zrobić coś, by w końcu uwierzyć w siebie, nabrać do siebie szacunku, skończyć z tym, co obniża Twoją pewność siebie, to jesteś w stanie to zrobić. Bo właśnie to będziemy robić na warsztatach – przekonuje Ewa Foley.

Trenerka rozwoju osobistego jest cenioną promotorką pozytywnego życia, doradcą rozwojowym i charyzmatycznym mówcą. Jest też autorką popularnych książek-poradników zwanych „trylogią życia”: „Zakochaj się w życiu – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy”, „Powiedz życiu tak – poradnik dobrostanu” oraz „Bądź aniołem swojego życia – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową”. Książki są dostępne również w postaci audiobooków czytanych przez autorkę.

Metody coachingowe, które stosuje Ewa Foley, są połączeniem wielu technik i metod, które przez lata zgłębiała. Skończyła m.in. studia w zakresie medycyny holistycznej, psychologii pozytywnej, NLP i doradztwa życiowego. W Sydney prowadziła swoją Klinikę Terapii Naturalnych.

Miejscem warsztatów jest Hotel Qubus w Galerii Sfera w Bielsku-Białej, a ich organizatorem bielska marka Kobieta Szczęśliwa. Zajęcia potrwają od godz.10.00 do 18.00 z przerwą obiadową. Koszt biletu to 250 zł (przy zakupie co najmniej 4 – 220 zł). Zapisy pod adresem: beata@kobietaszczesliwa.pl, tel. 881 488 308.

Komentarze