Uwierz w siebie

termin: 23.09.2017 godz. 9:00
miejsce: Bielsko-Biała
wstęp: 179 zł
kategoria: inne


Kochanie siebie to podstawa wszystkiego – udanego związku, satysfakcjonujących relacji z innymi, radości z tego, co się robi. Wszystko to jest niemożliwe bez wiary w siebie. 

O poczuciu własnej wartości napisano już tysiące poradników, jednak wciąż wielu z nas nie wie, jaka jest różnica między samooceną, a poczuciem własnej wartości oraz jak to zmierzyć i jak wzmocnić.

Jeżeli czujesz, że toksyczne myśli na własny temat przeszkadzają Ci w życiu, pracy, w związkach i relacjach z ludźmi… Jeśli kiedykolwiek w twojej głowie brzmiało pytanie: „co ze mną jest nie tak?”, ten warsztat dedykowany jest właśnie dla Ciebie.

Uwierz, można to zmienić. NIE DAJ SIĘ toksycznym myślom. Przyjdź na warsztat i odkryj swoją prawdziwą wartość!

Zapraszam serdecznie na spotkanie, na którym aktywnie pracując w kameralnej grupie dowiesz się, jak okiełznać wewnętrznego krytyka, jak pokochać siebie z wzajemnością i uwierzyć w swoją wewnętrzną siłę.
W programie wspólne dyskusje, indywidualna praca oraz dużo praktycznych ćwiczeń do zastosowania również później – w codziennym życiu.

Od lat wspieram ludzi w ich życiowych problemach, pomagam zajrzeć w głąb siebie, odkryć co w życiu jest naprawdę ważne. Poukładać własne myśli i nazwać pragnienia.
Swoje warsztaty prowadzę w oparciu o autorski program, wykorzystując metody zaczerpnięte są z psychologii pozytywnej i coachingu.

Co zyskujesz?
Oprócz niesamowitej dawki wiedzy i pozytywnej energii, w cenie zawarte jest:
– przerwa kawowa i catering w trakcie warsztatu,
– dostęp do materiałów z warsztatu oraz ćwiczeń do wykorzystania w domu,
– prezent niespodzianka dla każdego uczestnika.

Dodatkowo, cena warsztatu obejmuje godzinną, bezpłatną konsultację w kilka tygodni po jego zakończeniu. W jej trakcie porozmawiamy o tym, jak warsztat wpłynął na Twoje życie, co udało Ci się do tej pory zmienić i nad czym możesz pracować dalej.

Skorzystaj z okazji i zapisz się już dziś:

http://www.niedajsie.org/uwierzwsiebie

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Zapraszam gorąco!

Beata Insińska
trener, coach, doradca

Warsztat przygotowywany wspólnie z firmą INSPIRE.
http://in-spire.pl/

Źródło: Facebook

Komentarze