Urszula w BCK

termin: 21.04.2017 godz. 18:00
miejsce: Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała, ul. Słowackiego 27
wstęp: 80 zł
kategoria: koncert


Największe przeboje z gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso to niesamowita dawka potężnej energii wytworzona przez muzyczne osobowości.

Podczas koncertu odbiorca usłyszy największe przeboje  Urszuli  takie jak : „Dmuchawce, latawce, wiatr”, “Malinowy król” „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Konik na biegunach”, “ Baw mnie“, “ Dziś już wiem “ w znakomitych aranżacjach Piotra Steczki. Klimat stworzony przez Artystkę i pasja muzyków towarzyszących Urszuli, gra świateł i dźwięków  przeniosą Państwa w świat  wielkich emocji,niekończącej się zabawy i muzyki.

Jesienią 2016 r odbyła się wyjątkowa trasa koncertowa  Urszuli z zespołem i gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso, z nowym projektem “Urszula Akustycznie Największe Przeboje”. Bilety sprzedawały się do ostatnich miejsc, a owacje na stojąco i fantastyczna publika powodowały iż koncerty trwały ponad dwie godziny .

W lutym 2017r. odbędzie się premiera płyty i CD live, z tej właśnie trasy .

Po sukcesie koncertów  jesiennych  Urszula nie zamierza odpoczywać . Najnowsza, wiosenna trasa Artystki  to kontynuacja podróżowania po salach koncertowych i Filharmoniach w Polsce  w ramach trasy “Urszula Akustycznie – Największe Przeboje”  z kwartetem smyczkowym.

 

Komentarze