The ThreeX – Riffertone & Friends

termin: 22.12.2017 godz. 20:00
miejsce: Metrum Jazz Club, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 22
wstęp: 25 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu koncertu 
kontakt: sprzedaż biletów: www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 33 822 10 65 i 603373590
kategoria: koncert


Niebanalne połączenie wokalu i gitary z duetu Riffertone z bogatym brzmieniem tria The ThreeX, wspaniale odda niepowtarzalny klimat kolęd i kompozycji świątecznych specjalnie zaaranżowanych na tę okazję.
Wspólny program tych dwóch dobrze znanych bielskiej publiczności zespołów będzie wspaniałą uwerturą, która wprawi każdego w dobry nastrój i klimat nadchodzących świąt.

The ThreeX

Zdobywcy złotego medalu na prestiżowym Osaka International Chamber Music Competition & Festa w Japonii. Na swoim koncie mają wydane 2 płyty CD: „Das kleine Wien Trio I” i „The ThreeX – Unchained” oraz DVD „Mindbowing”. W przeciągu 15 lat istnienia trio występowało ponad 220 razy odwiedzając 15 krajów w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W 2017 roku zespół otrzymał „Ikara” – nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.


Riffertone

Laureaci I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Od stycznia 2015 roku Riffertone występuje na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Anna Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach, biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.
W Metrum Jazz Club wystąpią w składzie:

  • Jarosław Krużołek (śpiew),
  • Albert Kokoszewski (gitara),
  • Krzysztof Kokoszewski (skrzypce),
  • Jacek Stolarczyk (skrzypce),
  • Jacek Obstarczyk (fortepian),
  • Wojciech Famielec (gitara basowa),
  • Patryk Zakrzewski (perkusjonalia).

Źródło: Metrum Jazz Club

Komentarze