Tenors BEL’CANTO

termin: 26.08.2017
miejsce: Park Miejski w Andrychowie
wstęp: wolny
kategoria: koncert


Rok 2017 to rok szczególny dla Andrychowa – świętujemy jubileusz 250-lecia lokacji. Z tej okazji zapraszamy na Kameralne Koncerty Jubileuszowe –  cykl koncertów w formie otwartej, adresowanych do mieszkańców Gminy Andrychów, ale i do licznych turystów. Koncerty odbędą się w andrychowskim Parku Miejskim, w cztery soboty sierpnia.

26 sierpnia | Koncert Czterech Tenorów: Tenors BEL’CANTO – World Hits – Największe światowe przeboje – 10 lat zespołu!

Kwartet Tenorów BEL’CANTO stanowi wspaniałą propozycję dla wszystkich miłośników klasyki – nie tylko operowej, do jakiej przyzwyczaili nas: Pavarotti, Domingo, Carreras, Bocelli, czy zespół Il Divo.
Członkowie kwartetu są obdarzeni naturalnymi, pięknie brzmiącymi głosami. W programie koncertu usłyszycie Państwo największe przeboje muzyki klasycznej i filmowej w specjalnie przygotowanej aranżacji.

Tenors BEL’CANTO – grupę tworzą profesjonalni śpiewacy, którzy są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych, a także mają międzynarodowe doświadczenie sceniczne. Artyści wykonują niezwykłą mieszankę klasycznej opery i najnowocześniejszych piosenek popkultury. Ten niezwykle energetyczny kwartet wokalny rozgrzewa do czerwoności każdą publiczność. Bogaty repertuar zespołu wykonywany jest mistrzowsko w językach: francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim, a nawet chińskim. Ich wokalny styl został określony w międzynarodowej prasie mianem wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji. Każdy ich występ jest świętem muzyki wokalnej, dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno ze względu na mistrzowskie i wirtuozowskie produkcje artystyczne jak i ze względu na świetną komunikację artystów z publicznością. Każdy członek zespołu wnosi swój specyficzny i indywidualny talent.

Wystąpią:

  • Vasyl Ponayda, tenor – solista Lwowskiej Państwowej Filharmonii, Zasłużony Artysta Ukrainy
  • Roman Trokhymuk, tenor – solista Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu S. Kruszelnickiej, Zasłużony Artysta Ukrainy
  • Taras Hlova, tenor – Lwowska Narodowa Akademia Muzyczna im. M. Łysenki
  • Roman Antonyuk, baryton – solista w Kijowie

Pozostałe koncerty:

Komentarze