Tannhauser Krieg/Hellrad + Echomora

termin: 20.10.2017 godz. 19:00
miejsce: Rudeboy Club, Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 20
wstęp: 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu
kategoria: koncert


One Nil Away prezentuje: Tannhauser Krieg (Street Doom, Metal, Heavy Metal) z Londynu i Hellrad (Sludge, doom, stoner rock) z Filadelfii w bielskim Rudeboy’u!

TANNHÄUSER KRIEG

Londyńskie trio stworzone z członków Nasty Bastard, Kartel i Dead Inside. Po krótkim epizodzie pod nazwą “Bad Meat” jako kwartet, zespół poszedł naprzód nagrywając sześciokawałkową epkę ”Demonic Acquisitions in the Kingdom of the Cursed”, zawierającą cały nowy materiał z winyla 10”. Oczekujcie metalu dostarczonego przez grasującą moc ulicznych doom’owych wojowników inspirowanych opowieściami o międzyprzestrzennej wojnie i wszystkiego związanego z Heavy Metalem.

HELLRAD

Zespół wraz z byłymi członkami Javelina, Eat The Turnbuckle i Jail – Hellrad z Filadelfii propaguje uwielbienie dla stylów, takich jak stoner i sludge. Muzycy zamienili przyziemne uzależnienia na ogromne skupienie, poświęcane tworzonym brzmieniom. Cięższe i bardziej skoncentrowane dźwięki stanowią unikalne brzmienie utworów Hellrad. Ich nadchodzący album “Counting Sins” pojawi się na początku jesieni 2017 roku.

Źródło: Facebook

Komentarze