Tak zagra Orkiestra

termin: 14.01.2018
kategoria: koncert,inne


Już w niedzielę 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie się działo! Także w Bielsku-Białej. Zbiórka organizowana jest „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Kwestować będzie ponad 300 wolontariuszy, którzy w zamian za „wrzutę” do puszki rozdawać będą znane wszystkim czerwone serduszka.

Każdy wolontariusz WOŚP ma tegoroczny identyfikator, puszkę 26. Finału i wspomniane już czerwone serduszka. Charakterystycznymi elementami finałowej grafiki są w tym roku latawce.

Gramy, bo lubimy! To hasło tegorocznego Finału – zagrajcie razem z nami!

Główną imprezą Finału w Bielsku-Białej  będzie koncert na Rynku, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Podbeskidzki Przegląd Muzyczny. Rozpocznie się o godzinie 14:00. Zagrają:

  • 14.00 Holyguns
  • 15.00 Rustcage
  • 16.00 Sliver
  • 17.00 Not to say
  • 18.00 Anna Mysłajek
  • 19.00 GOORAL
  • 20.15 Rocker Soul

Koncert poprowadzą: Lucyna Ciućka, Piotr Skucha , Michał J. Sandecki i Przemek Kościelny. o 20.00 tradycyjnie odbędzie się “Światełko do nieba”.

Będzie 3G! Gorąca muzyka, gorąca grochówka i Wasze gorące serca! Będą pokazy OSP, GOPR i Straży Miejskiej.

O godzinie 20.30 w Piwnicy Zamkowej odbędą się licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP. Więcej informacji tutaj. Wcześniej w Piwnicy Zamkowej na wszystkich wolontariuszy czekały będą darmowe pyszne kanapki i ciepła herbata.

W Galerii Sfera o godz. 15.00 odbędzie się Wielka Licytacja Pięknych Krzeseł . Szczegóły tutaj. Co jeszcze będzie się działo w Sferze? Zobaczcie tutaj.

Najmłodszych bielszczan zapraszamy do Gemini Park gdzie czekać będzie na nich wiele atrakcji m. in. zabawy z Klaunem Cyrulikiem, przedstawienie i interakcyjne warsztaty teatralne. WOŚP to również nauka pierwszej pomocy – i jej nie zabraknie w Gemini Park. Więcej informacji o wydarzeniach w Gemini Park tutaj.

Tradycyjnie w tym dniu w Bielsku-Białej odbędzie się akcja krwiodawstwa. Liczymy, że i tym razem licznie przyjdziecie oddać krew. Mobilny punkt do poboru krwi będzie ustawiony przy ul. Wzgórze, przy parkingu Zamku Książąt Sułkowskich w godz. 11.00-16.00.

Wydarzenia związane z Finałem trwają już od poniedziałku 8 stycznia są to min. wykłady, wieczór z grami planszowymi, karaoke, warsztaty taneczne. W sobotę i niedzielę odbędą się imprezy WOŚP w kilku bielskich klubach.  Zobaczcie co będzie się działo w Klubie Miasto i RudeBoy Club.

Wolontariuszy i puszki WOŚP praktycznie przez cały tydzień będziecie mogli spotkać w wielu różnych miejscach takich jak szkoła językowa, hotel, sklep motoryzacyjny i kluby sportowe.

Dla wszystkich wolontariuszy jak co roku Piwnica Zamkowa przygotuje darmowe pyszne kanapki i ciepłą herbatę. Do Piwnicy Zamkowej zapraszamy również na „licytacje”, będziecie tam mogli nabyć gadżety WOŚP.

 

Licytacje na rzecz WOŚP trwają także w internecie. Wśród wielu fantów z naszego regionu na uwagę zasługuje licytacja wizyty w ścianie wydobywczej kopalni PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach. Więcej na ten temat tutaj.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzeń znajdziecie na naszej stronie: www.facebook.com/Sztab.GR.BielskoBiala

Komentarze