Świąteczny stand-up

termin: 17.12.2017 godz. 18:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu imprezy
kategoria: inne


Klub Miasto zaprasza na Świąteczny stand-up w wykonaniu komików z Krakowa.

Wystąpią:

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi, a mimo to potrafi być śmieszny. Jest maniakiem oglądania (i przede wszystkim tworzenia) wszystkiego, co komediowe. Występuje w kabarecie PUK i przez lata grał w grupie improwizacyjnej ADHOC.

Magda Kubicka – jest młoda i dynamiczna. Jedna z niespełna kilku kobiet w Polsce, zajmujących się stand-upem. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu.
Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna – te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało – dużo.

Damian Skóra stand-up – Osoba transwiekowa –dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-uper’a według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Autor takich przebojów jak „Ech miła, żebyś uśmiechała się tyle co na instagramie” oraz „bez mięsa – bez sensa”. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

Źródło: Klub Miasto

Komentarze