Świąteczny Festiwal Dobroci w Kubiszówce

termin: 10.12.2017 godz. 16:00
miejsce: DK Kubiszowka
kategoria: spotkania,inne


Jak co roku Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zaprasza na Świąteczny Festiwal Dobroci. W tym roku spotykamy się 10 grudnia w godz. 16:00 – 19:00 w Kubiszówce przy ulicy Słowackiego 17.

Świąteczny Festiwal Dobroci to dzień pełen świątecznych inspiracji, w trakcie którego odbędą się liczne warsztaty rękodzieła artystycznego dla dzieci i całych rodzin. W ich trakcie będzie można wykonać ozdoby choinkowe (bombki, czapeczki, papierowe girlandy), świąteczne dekoracje dla domu i mieszkania oraz udekorować i upiec smakowite pierniczki.

W trakcie naszego festiwalu tradycją jest już kiermasz rękodzieła podczas, którego będą prezentowane prace uczestników zajęć Kubiszówki oraz twórców z naszego regionu. Zapraszamy wszystkich rękodzielników ze świątecznymi ozdobami i smakołykami. Opłata za stoisko to 35 zł – kto pierwszy ten lepszy (liczba miejsc ograniczona).

Nie zabraknie oczywiście świątecznych występów, konkursów i happeningów m.in. postaramy się zrobić wspólnie najdłuższy papierowy łańcuch w Bielsku-Białej!

UWAGA! Jeżeli jesteś zainteresowany stoiskiem podczas Świątecznego Festiwalu Dobroci koniecznie zapoznaj się z regulaminem.
Na wypełnione karty zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2016 r. Prosimy o nadsyłanie ich na adres mailowy: kubiszowka@vp.pl w tytule wiadomości wpisując: Świąteczny Festiwal Dobroci.

Tekst: DK Kubiszówka

Komentarze