Stworzą własne plecaki

termin: 04.08.2018 godz. 11:00
miejsce: Centrum Handlowe Auchan, Bielsko-Biała, al. Bohaterów Monte Cassino 421.
wstęp: wolny
kategoria: inne


Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza już 4 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne sportowe plecaki na jedno ramię. Wstęp wolny!  

Lato i wakacje motywują do większej aktywności oraz organizowania różnorodnych wycieczek. Podczas letnich wypadów każdemu przyda się plecak, który pomieści rozmaite drobiazgi i przekąski. Wygodnym rozwiązaniem będzie modny plecak na jedno ramię, który można łatwo samodzielnie udekorować ulubionymi dodatkami i kolorami.

Na zbliżających się warsztatach kreatywnych mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała będą dekorować białe, sportowe plecaki. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji pisaki do tkanin, stemple oraz szablony, które pozwolą w łatwy sposób stworzyć fantazyjne wzory. Spersonalizowane gadżety oddadzą upodobania małych artystów i staną się niepowtarzalną pamiątką, która przyda się na co dzień.

Warsztaty kreatywne odbędą się 4 sierpnia w godz.: 11:00-17:00 w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Komentarze