Studio Accantus w BCK-u

termin: 18.05.2017 - 19.05.2017 godz. 18:00
miejsce: Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27
wstęp: Na koncert 18 maja bilety 120 zł. Na koncert 19 maja bilety wyprzedane.
kategoria: koncert


Musicalowe studio nagraniowe, a raczej zespół twórców i wykonawców tworzący własne projekty autorskie Studio Accantus wystąpi 18 i 19 maja w BCK.

Naszą misją jest szerzenie zamiłowania do musicalu, muzyki filmowej i innych gatunków muzycznych w Polsce i po polsku. Znani jesteśmy głównie z nagrań, które zamieszczamy na naszym kanale YouTube. W każdą środę zamieszczamy tam nowe wideo – najczęściej jest to cover piosenki z filmu Disneya, świeżo przetłumaczony hit Broadwayu lub po prostu znana piosenka w nowym wykonaniu. W ciągu ostatniego roku przekonaliśmy się, że internetowe spotkania nie wystarczą ani nam, ani naszym fanom – dlatego zaczęliśmy organizować koncerty, wydarzenia, recitale itp., podczas których można spotkać się z nami na żywo, bezpośrednio i bez bariery szklanego ekranu – informują twórcy Studia Accantus.

 

Studio Accantus tworzą Sylwia Banasik, Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk, Wiktor Korszla, Ewa Łobaczewska, Zuzanna Makowska, Natalia Piotrowska, Paweł Skiba, Adam Sychowski, Karolina Warchoł, Adrian Wiśniewski i Kamil Zięba.

Tekst i zdjęcia: BCK

Komentarze