Stand-Up Open Mic z Wojtkiem Piętą

termin: 17.09.2017 godz. 19:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: 5 zł
kategoria: inne


Kolejny raz pojawia się szansa, żeby zaprezentować swoje możliwości w rozśmieszaniu innych ludzi. Klub Miasto szuka chętnych, którzy chcą wejść na scenę i powiedzieć coś śmiesznego do mikrofonu. Możliwe, że czytając to jeszcze się wahasz i boisz się stawić czoła nowemu wyzwaniu. Ale żyje się tylko raz i w życiu tak jakoś jest, że żałuję się bardziej rzeczy, których się nie zrobiło, niż tych, które się zrobiło.

Od teraz na kolejnych OPEN MICach będzie się pojawiać w charakterze gwiazdy komik, który poprowadzi konkurs i przy okazji zagra swój program. Tym razem wystąpi Wojtek Pięta z Krakowa.

Uczestnicy konkursu zaprezentują się z krótkimi 5-10 minutowymi programami. Nagrodą dla najlepszego komika będzie niebagatelna suma 200 zł w gotówce oraz możliwość występu jako support przed Łukaszem Lotkiem Lotkowskim 25 września.
Dodatkowo, każdy z występujących może wprowadzić ze sobą 6 osób za darmo. Dostanie za free pyszną włoską pizzę z nowo otwartej pizzerii oraz 25 zł do wykorzystania na barze.

Zwycięzca OPEN MICa zostanie wyłoniony przez 12 osobowe jury wybrane losowo z publiczności. Każdy z jurorów otrzyma kartę do głosowania z nazwiskami wszystkich występujących, na której będzie oceniał kolejne występy w skali 1-5. Oczywiście wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów.

Zgłoszenia:

Facebook / e-mail: bbmiasto@gmail.com (kilka słów o sobie i krótki filmik)

Wojtek Pięta – wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie Youtube oraz improwizator sceniczny.

“Żarty pozostaną”
W swoim nowym programie mówi o tym co dzieje się, gdy wcześniej brakło asertywności by się odezwać. To sytuacje znane nam z życia codziennego, przedstawione w krzywym zwierciadle jego spostrzeżeń i przeżyć. Problemy, które ma każde z nas i okazja by usłyszeć jakie on ma rozwiązanie. Będzie też o tym co można zrobić z ukradzionymi 10 milionami złotych, z kim lepiej nie jeździć i dowiedzieć się czy z Tobą się nie napije.

Opis organizatora.

Komentarze