Stand-Up Open Mic z Tomkiem Kołeckim

termin: 12.11.2017 godz. 19:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: 5 zł
kategoria: inne


Tomek Kołecki ponownie rusza w Polskę. Tym razem ze swoim pierwszym solowym programem, o wdzięcznej nazwie Nie o różach, nie o bratkach. Czy jest w nim jakieś nawiązania do zespołu grammatik i piosenki friko lub chociaż wiersza Wandy Warskiej? Absolutnie nie! Po prostu nie będzie poruszany temat ani róży ani bratków.

Tomek Kołecki na świat przyszedł w ’97, a na scenę wszedł w 2013, zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak Tylko dla dorosłych TVP2, Comedy Club Comedy Central czy Kuba Wojewódzki TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem, wchodzącym w świat dorosłości.

Kolejny raz pojawia się szansa, żeby zaprezentować swoje możliwości w rozśmieszaniu innych ludzi. Klub Miasto szuka chętnych, którzy chcą wejść na scenę i powiedzieć coś śmiesznego do mikrofonu. Możliwe, że czytając to jeszcze się wahasz i boisz się stawić czoła nowemu wyzwaniu. Ale żyje się tylko raz i w życiu tak jakoś jest, że żałuję się bardziej rzeczy, których się nie zrobiło, niż tych które się zrobiło.

Uczestnicy konkursu zaprezentują się z krótkimi 5-10 minutowymi programami. Nagrodą dla najlepszego komika będzie niebagatelna suma 200zł w gotówce oraz możliwość występu jako support na jednej z impez Stand-Up w Mieście.

Dodatkowo, każdy z występujących może wprowadzić ze sobą 6 osób za darmo. Dostanie za free pyszną włoską pizzę z nowootwartej pizzeri oraz 25 zł do wykorzystania na barze.

Zwycięzca OPEN MICa zostanie wyłoniony przez 12-osobowe jury, wybrane losowo z publiczności. Każdy z jurorów otrzyma kartę do głosowania z nazwiskami wszystkich występujących, na której będzie oceniał kolejne występy w skali 1-5. Oczywiście wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów.

Zgłoszenia przez Facebooka lub mailowo: bbmiasto@gmail.com (kilka słów o sobie + krótki filmik).

Źródło: Facebook

Komentarze