Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich dr. Adamem Bodnarem

termin: 18.10.2017 godz. 18:30
miejsce: Klubokawiarnia Aquarium, Bielsko-Biała, ul. 3 Maja 11
wstęp: wolny
kategoria: spotkania


Jak poruszać się w trudnym świecie polityki, sądów i władzy, reprezentując najsłabszych lub poszkodowanych? Poznajcie człowieka, który czuwa, by prawa człowieka nie były w Polsce łamane! Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich dr. Adamem Bodnarem.

Posłuchajcie odpowiedzi na niełatwe pytania, zadajcie swoje! Czekamy na Wasze pytania do 15 października pod adresem redakcja@redakcjaBB.pl

Już tradycyjnie spotkanie poprowadzą młodzi ludzie z projektu redakcjaBB.

Projekt redakcjaBB skupia młodych, twórczych ludzi – licealistów i gimnazjalistów – z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie wydajemy magazyn redakcjaBB, przygotowujemy wystawy, kręcimy filmy, organizujemy rozmaite warsztaty i spotkania. Więcej informacji o projekcie na stronie www.redakcjaBB.pl

Projekt jest realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Szczególnie podziękowania za pomoc w organizacji spotkania kierujemy do Krzysztofa Pałusa​, który jest ambasadorem Rzecznika Praw Obywatelskich.

Ambasadorzy Rzecznika Praw Obywatelskich to wyróżniający się studenci prawa, którzy podczas praktyk w Biurze Rzecznika wykazywali się szczególnym zaangażowaniem, a po ich zakończeniu kontynuują współpracę z Biurem RPO.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny!

Grafika: Anna Flaka

Opis organizatora

Komentarze