Rodzinne spotkania z teatrzykiem

termin: 17.02.2018 godz. 15:00, 17:00
miejsce: Centrum Handlowe Auchan, Bielsko-Biała, ul. Bohaterów Monte Casino 421
wstęp: wolny
kategoria:


Małe, znane wszystkim niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 17 lutego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski, w której dochodzi do dziwnych i zabawnych zdarzeń.

Czy ktokolwiek wyobraża sobie ważniaka, który przestaje się mądrzyć, a marudę, który nie narzeka i zgrywusa, który zamiast psocić, staje się poważny? Znaleziony w lesie zaczarowany medalion wywoła wśród niebieskich stworków szereg dziwnych zdarzeń i odmieni charaktery bohaterów. Czy sympatycznym postaciom uda się wybrnąć z tarapatów i przechytrzyć wroga, który czyha na ich życie?

Dalsza część przygód niebieskich stworków przeniesie małych widzów do świata pełnego przygód, gdzie wszystko może się zdarzyć. Maluchy pomogą bohaterom wyjść obronną ręką z opresji, mimo że na ich drodze stanie potężna czarownica Hogata i zły czarownik. Interaktywne przedstawienie jest dopasowane do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego widzów, którzy mogą aktywnie wziąć udział w akcji, pomagając bohaterom oraz dołączając do wspólnych śpiewów.

Przedstawienie odbędzie się 17 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Spektakl będzie odegrany dwukrotnie o godz. 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

Komentarze