ROCKOSZ: Skaza i Across The Shade

termin: 07.12.2017 godz. 19:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: wolny
kategoria: koncert


ROCKOSZ to najsłynniejszy Przegląd Muzyczny, jaki kiedykolwiek odbywał się w Bielsku-Białej. Swoją pierwszą edycję miał już w 1982 roku! To, obok Jarocina, jeden z pierwszych muzycznych imprez tego typu w Polsce. ROCKOSZ zawsze promował niezależną twórczość, popularyzował różnorodną muzykę oraz wspierał lokalną kulturę.

ROCKOSZ odbywa się pod hasłem Wspieraj Lokalną Kulturę. Impreza jest adresowana do zespołów, muzyków, twórców z wszystkich dziedzin i gatunków muzycznych (od rapu do rocka, od jazzu do reggae, od elektroniki do poezji śpiewanej).

Tym razem zagrają Skaza i Across The Shade.

SKAZA

SKAZA band już miał okazję zaprezentować swoją twórczość w poprzedniej edycji ROCKOSZ, gdzie udało nam się dotrzeć aż do Finału.
Rok 2017 jest dla nas bardzo owocny. Oprócz różnych koncertów podczas imprez zamkniętych, klubowych oraz plenerów, zagraliśmy m.in. support przed zespołem DŻEM w Cisnej. Zespół nadal tworzy nowe utwory, a dla Bielskiej publiczności chcemy zaprezentować utwory „mocniejsze” z naszego repertuaru.

Across The Shade

Zespół powstały w połowie 2014 roku. Początkowo jako poboczny projekt, ostatecznie przekształcił się w regularny zespół, którego muzykę można określić jako Melodic Death Metal. Dźwięki oraz liryczne tematy muzyki oscylują wokół ciemności, smutku, straty oraz nierozłącznego związku człowieka z naturą. Obecnie ATS koncentruje się nad intensywnym koncertowaniem oraz pracą nad pierwszym wydawnictwem EP.

Źródło: Klub Miasto

 

Komentarze