Robert Gondek w Klubie Miasto

termin: 23.10.2017 godz. 19:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Pl. Mickiewicza 2
kategoria: spotkania


Klub Ludzi z Pasją zaprasza serdecznie na kolejne spotkanie z wyjątkową osobą. Tym razem gościem będzie Robert Gondek – podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki.

Robert opowie o wyprawach na najwyższe góry w Afryce.
Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Na Mount Meru poczekamy na wschód słońca z widokiem na najwyższy szczyt Afryki. Odbędziemy spacer po kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Wybierzemy się na wielodniowy trekking w pięknych etiopskich górach Semien. Wejdziemy nocą na najwyższą górę Maroka, a w gęstej mgle zdobędziemy Mount Cameroon – najwyższy szczyt Kamerunu.

Zobaczymy jak różne są góry w Afryce. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy, mandryle z Gabonu i szympansy w Ugandzie. Robert pokaże zdjęcia przepięknej afrykańskiej przyrody. Ptaki, słonie, mandryle, goryle.

To będzie uczta dla wszystkich kochających góry, przyrodę i egzotykę. Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć wyjątkowe prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.

Strony internetowe autora pokazu:
www.szczytyafryki.pl
www.facebook.pl/SzczytyAfryki

Opis pochodzi ze strony Klubu Miasto na Facebooku.

Komentarze