Restauracja Pizzeria Rucola

termin: 31.12.2017 godz.
miejsce: Bielsko-Biała, Rynek 2
wstęp:
kategoria: dobre jedzenie


Restauracja Pizzeria Rucola to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, gdzie można rozkoszować się niepowtarzalnym smakiem dań wprost ze słonecznej Italii. Nasza kuchnia to połączenie pasji i gorącego temperamentu, który sprawia, że dania są smaczne i aromatyczne.

Wszystkie potrawy przygotowywane są z niebywałą starannością w oparciu o tradycyjne receptury, których korzenie sięgają rozmaitych regionów Włoch. Naturalny i świeży smak gwarantują zaufani partnerzy i dostawcy.

W menu znajdziemy bogactwo smaków i aromatów. Kulinarne podróże zaczyna się od lekkich przekąsek, kierując się ku daniom mięsnym. W karcie nie brakuje także dań wegetariańskich oraz lubianej przez wielu pizzy.

Włoskie ucztowanie nie może obyć się bez lampki wina, dlatego też goście mogą delektować się bukietami win pochodzących z najlepszych winiarni. Można także napić się gorącej i aromatycznej kawy i herbaty.

W restauracji pomieści się około 65 osób, dla najmłodszych znajduje się kącik zabaw. Oferta obejmuje organizację imprez okolicznościowych, chrzcin, komunii, urodzin itp.

Do dyspozycji gości udostępnione są także ogrzewane arkady z widokiem na pełen uroku Stary Rynek. Klienci mogą bezpłatnie skorzystać z internetu udostępnianego poprzez Wi-Fi.

Głównym celem restauracji jest to, by chwile spędzone w naszej Restauracji były dla gości nie tylko ucztą dla podniebienia, ale także radością z czasu wspólnie dzielonego z rodziną i przyjaciółmi. .

Komentarze