Jak przygotować się do pierwszej podróży?

termin: 21.10.2017 godz. 17:00
miejsce: Klubokawiarnia Aquarium, Bielsko-Biała, ul. 3 Maja 11
kategoria: spotkania


Jak przygotować się do pierwszej dalekiej podróży? Od czego zacząć? Internet czy przewodniki? Biuro podróży czy wyjazd na własną rękę? Utarte szlaki czy odkrywanie całkiem nowych dróg? Zapraszamy na spotkanie z fotografem i podróżnikiem Tomkiem Basińskim, który bazując na niezliczonych podróżniczych doświadczeniach, we współpracy z Moniką Lewicką, prowadzi portal www.nomaddict.pl i pomaga tworzyć spersonalizowane, a co najważniejsze niezapomniane, podróże.

Spotkanie przyjmie formę warsztatu, więc jeśli niebawem ruszacie w nieznane, na pewno zdobędziecie wiele cennych wskazówek i inspiracji.

Tomasz Basiński – podróżnik i fotograf. Inżynier budowlany po Politechnice Warszawskiej, z powołania nomad – wizjoner. Podróżuje nie dla atrakcji, a dla samego poczucia bycia w drodze – własnym środkiem transportu, albo w ogóle. Określenie “wulkan energii” pasuje do niego jak ulał. Najlepiej czuje się w górach oraz, gdy pracując, wciela swoje niezliczone, śmiałe pomysły w życie. Ostatni z nich to fundacja Terra Integral, zajmująca się permakulturą i zrównoważonym rozwojem.

W 2012 roku wyruszył w samotną autostopową podróż z Warszawy do Iranu, Pakistanu i Indii. Po prawie trzech latach podróży po Ameryce Łacińskiej, przeniósł się wraz z dziewczyną, rowerem oraz dwoma autorskimi projektami do Azji.

Więcej informacji na stronie na www.nomaddict.pl lub www.nomaddict.org

Spotkanie odbywa się jako wydarzenie towarzyszące 7. edycji FotoArtFestival // Wolontariat 7. FotoArtFestival 2017.

Źródło: Facebook

Komentarze