Premiera #07 numeru magazynu redakcjaBB!

termin: 15.12.2017 - 16.12.2017
miejsce: Klubokawiarnia Aquarium i Kino Studio
wstęp: wolny
kategoria: koncert,kino,spotkania,inne


Siódemka jest na pewno liczbą szczęśliwą. Czy doskonałą? Musicie przekonać się sami! Już 15 i 16 grudnia świętujemy wydanie najnowszego numeru magazynu redakcjaBB! Jeśli koncert zespołu Sonbird i wypad do kina brzmią dla Was dobrze, czytajcie dalej! Wyłamujemy się z tradycji. Okazało się, że atrakcji, które dla Was szykujemy, jest tak dużo, że nie starczyłoby nam doby. Dlatego tym razem premiera oraz wydarzenia towarzyszące potrwają nie jeden, a dwa dni!

Pierwszego dnia zapraszamy na oficjalną premierę magazynu, która odbędzie się w Klubokawiarni Aquarium. Uczestnicy i uczestniczki projektu opowiedzą o naszych działaniach i o swojej pracy. Galę zwieńczy koncert wschodzącej gwiazdy muzyki alternatywnej z Podbeskidzia, czyli żywiecka formacja Sonbird! A w sobotę 16 grudnia o godzinie 15.00 w Studio Filmów Rysunkowych odbędzie się projekcja filmów stworzonych przez fantastyczną, redakcyjną grupę wideo. Nie przegapcie!

Może i Ty chcesz się sprawdzić, poszerzyć swoje horyzonty i poznać super ludzi? Piszesz? Projektujesz? Programujesz? Robisz zdjęcia lub filmy? Masz pomysły i energię do działania? Daj się poznać! Prześlij nam próbkę swojej twórczości na adres redakcja@redakcjaBB.pl i dołącz do ponad 100-osobowego zespołu redakcyjnego. Odwiedź nas na redakcjaBB.pl i w naszej siedzibie przy ul. Krasińskiego 5a (niedaleko Placu Chrobrego). Stwórz z nami nowy numer magazynu i dużo więcej!

Program premiery #07 numeru magazynu redakcjaBB

DZIEŃ 1:

CO: Premiera #07 magazynu redakcjaBB oraz koncert zespołu Sonbird

KIEDY: 15 grudnia (piątek) PREMIERA: godz. 18.00 KONCERT SONBIRD: godz. 19.30

GDZIE: Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA), ul. 3 Maja 11, Bielsko-Biała

DZIEŃ 2:

CO: Projekcja filmów stworzonych przez młodych ludzi z projektu redakcjaBB

KIEDY: 16 grudnia (sobota), godz. 15.00-16.00

GDZIE: Kino Studio, Studio Filmów Rysunkowych, ul. Cieszyńska 24, Bielsko-Biała

DOŁĄCZ DO NAS NA Facebooku

WSTĘP WOLNY!

Opis organizatora

Komentarze