Paluch x OKO Tour – Rudeboy Club

termin: 04.11.2017 godz. 20:00
miejsce: Rudeboy Club, Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 20
wstęp: 30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu
kategoria: koncert


Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz One2Pablo zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album Ostatni Krzyk Osiedla!

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM, w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.

Po kilku latach od rozpadu grupy, Paluch nawiązuje do tego okresu, zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do Ostatni Krzyk Osiedla.

Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie, pamiętające prawdziwy klimat osiedli, na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face, a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak, że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′.

To, do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach, to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to, jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016 r.

Prowadzenie:

  • SONAR

Za deckami:

  • DJ URE

Support:

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/PaluchOfficial

Źródło: Facebook

Komentarze