Głosowanie na finiszu!

termin: 20.12.2017 - 02.01.2018
kategoria: inne


Jeszcze tylko do jutra można wybrać najładniej oświetlone miasto w województwie śląskim. Zwycięzcy trafią do ogólnopolskiego finału, w którym zmierzą się najładniej oświetlone miasta z każdego województwa. Bielsko-Biała zajmuje obecnie trzecie miejsce, za Częstochową i Sosnowcem. Miasta walczą nie tylko o prestiż, ale także o charytatywną pomoc dla najbardziej potrzebujących mieszkańców.

W całym kraju o miano najładniej oświetlonego miejsca w Polsce walczy ponad 120 miejscowości. W konkursie na świąteczne dekoracje biorą udział metropolie, jak Gdańsk, Warszawa i Wrocław, ale też miasteczka, takie jak Braniewo czy Kluczbork.

Głosować można do 2 stycznia na stronie SwiecSie.pl. Na początku roku poznamy zwycięzców z  każdego województwa. Spośród nich internauci wybiorą „Świetlną Stolicę Polski”.

Konkurs „Świeć się z Energą” już od dziewięciu lat angażuje Polaków w dobroczynne głosowanie. Miasta walczą o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia od Energi do najbardziej potrzebujących – domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tym roku zwycięzcy z każdego województwa otrzymają lodówki, kuchenki i inne przydatne urządzenia o łącznej wartości 160 tys. zł.

Głoś na nasze miasto można oddać tutaj.

 

 

Komentarze