Mrs. Sporty na Festiwalu Czekolady i Słodkości

termin: 21.04.2018 - 22.04.2018
miejsce: Rynek. Bielsko-Biała
wstęp: wolny
kategoria: imprezy,dobry wygląd i zdrowie


Drogie Dziewczyny i Kobiety! Mrs. Sporty nie przestaje szukać dla was atrakcyjnych miejsc gdzie warto zajrzeć w czasie weekendu i spędzić cudownie czas z rodziną i oczywiście z nami;)

Słuchajcie, w najbliższy weekend 21-22.04 na Rynku w Bielsku-Białej zagości Festiwal Czekolady i Słodkości (więcej na ten temat piszemy tutaj). Jak grzeszyć na słodko to tylko naturalnie i eko!

Będziemy mogły spróbować czekolady naturalnie wykonanej. Ma przecież mnóstwo antyoksydantów, uwalnia endorfiny, a więc zapewnia dobry humor.

Oczywiście jak się bawić to się bawić, więc ten jeden weekend dajemy dyspensę również na fontannę z czekolady. Żeby jeszcze bardziej osłodzić wam ten weekend, my trenerki z Mrs. Sporty będziemy rozdawać darmowe treningi w naszym klubie i rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Ponadto tego dnia będziecie mogły zapolować na kody rabatowe na start w naszym klubie. Nie zabraknie też sporej dawki wiedzy.

Specjalnie dla was przedstawimy kilka trików na bolący kręgosłup i wykonamy pomiary składu ciała z omówieniem waszych wyników.

Nie może Was zabraknąć!

 

artykuł sponsorowany

Komentarze