Lucifer’s Friend po raz pierwszy w Polsce

termin: 13.10.2017
miejsce: Metrum Jazz Club, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 22
wstęp: I pula - 70 zł / II pula - 90 zł / III pula - 110 zł
kategoria: koncert


Legendarna grupa. Niesamowity głos. Rewelacyjne solówki. Niezwykły styl. Lucifer’s Friend pod wodzą Johna Lawtona wystąpi w październiku w Metrum Jazz Club.

Geneza grupy sięga roku 1968. Od tego czasu muzycy zaserwowali swoim fanom wiele muzycznych doznań. Łączyli gatunki muzyczne, eksperymentowaki instrumentalnie i łamali muzyczne standardy. Trudno było sobie z resztą wyobrazić w muzyce hard rockowej takie elementy jak chociażby róg. Oczywiście takie złudzenia na przestrzeni lat wymyślili “Przyjaciele Lucyfera” – zaskarbiając sobie coraz to szerszą grupę fanów.

Kolejnym ewenementem jest fakt, że John Lawton to przecież jeden z historycznych głosów Uriah Heep. Firefly, Fallen Angel czy Innocent Victim to dzieła ze stajni Uriah Heep z udziałem Lawtona.

Lucifer’s Friend będący już kultową kapelą znajdziemy w rozpiskach koncertowych najważniejszch scen live na świecie. W tym roku grupa po raz kolejny zasili skład jednego z najważniejszych na świecie festiwali rockowych – Sweden Rock Festiwal.

Bilety dostępne na stronie ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży Empik, Saturn, Media Markt. Bilety kolekcjonerskie można zamawiać pod adresem: bilet@rockcafe.pl

Źródło: Facebook

Komentarze