Lords of the Sound. „Oscar Music Awards”

termin: 22.11.2017 godz. 19:00
miejsce: Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27
wstęp: Bilety na Eventim, eBilet, Biletyna
kategoria: koncert


Orkiestra „Lord of the Sound” nieustannie zaskakuje widza, pojawiając się w coraz to nowszych wcieleniach, ale wizytówką tego mistrzowskiego zespołu pozostaje zdecydowanie muzyka filmowa. Przed nami wyczekiwany od lat program Oscar Music Awards, w którym – poza utworami uhonorowanymi najbardziej prestiżową na świecie nagrodą filmową – znalazły się kompozycje z produkcji nominowanych do Oskara w kategorii „Najlepsza muzyka filmowa”.

Już niebawem zabrzmią dla Was symfoniczne odsłony kultowych realizacji: Piąty Element, Harry Potter, Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Avatar, Grawitacja, Zapach kobiety, Gwiezdne wojny, Nienawistna ósemka, Mad max, Matrix, Titanic, Gladiator, 007 James Bond – Skyfall, Jak zostać królem, Grand Budapest Hotel, Moulin Rouge, Incepcja czy Lista Schindlera.

Kolorowym dodatkiem eleganckiego koncertu będzie autorskie, wizualne show z elementami 3D, a dowcipne wybryki dyrygentów i prowadzącego dodadzą smaku w morzu pozytywnych emocji i dobrego nastroju.

Jak piszą organizatorzy: Zapraszamy nie tylko na koncert – zachęcamy, by spędzić z nami znakomity wieczór i smakować muzykę na światowym poziomie w mistrzowskim wykonaniu orkiestry symfonicznej.

Dyrygenci: Witali Fizer, Witali Sarażyński

Produkcja: Andrzej Nowatorów

Recenzje widzów występów orkiestry „Lords of the Sound” w Polsce tutaj.

Źródło: Pan Koncert

Komentarze